Odalar

  • Tüm yatak odalarında klima ve kalorifer vardır.
  •  Alt katta duşakabinli, üst katta küvetli birer banyo yer alır.
  • Casa Feronia aile ve arkadaş grupları için, alt katında 1 çift kişilik ve üst katında 3 çift kişilik olmak üzere, 4 yatak odası ile  maksimum 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.
  • 3 odada Fransız yatak ve üst kattaki diğer odada 2 tek yatak bulunur. Bununla birlikte, bebekler için 1 park yatağı da vardır. 

Viola: Mor rengin hakim olduğu çift kişilik Viola, giriş katında yan bahçeye bakan konumda yer alır. Büyük bir çalışma masası, lambası ve bilgisayar altlığı da bulunan Viola, bu özelliğiyle dileyen misafirlerimiz için sakin ve sessiz bir çalışma ortamı da sunar. 

– Arancio: Merdivenlerden yukarı çıkınca üst katta karşınıza çıkan ilk yatak odası olan çift kişilik Arancio, turuncu renklerde iç ferahlatan bir dekorasyona ve dağlara bakan yemyeşil manzarasıyla keyifli bir ön balkona sahiptir.

– Rosso: Üst katın köşesinde bulunan ve kırmızı rengin hakim olduğu çift kişilik Rosso, her iki cephede yer alan pencereleri ile harika bir doğa manzarası sunar.

Verde: Deniz tarafına bakan keyifli bir manzaraya sahip olan yan balkona bitişik konumlanan çift kişilik Verde, yeşil dekorasyonuyla huzur verir. Verde’de 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. 

Bize Ulaşın