İletişim

Casa Feronia
Merkez Mahallesi, No:93/1
Posta Kodu: 48700
Orhaniye Köyü / Marmaris/MUĞLA – TÜRKİYE

Nur Özübek (Akkor) İletişim:
+90 0532 304 70 92
+90 0252 487 12 68

Fahir Akkor İletişim: (Türkçe, İngilizce, Almanca)
+90 0532 427 87 51
+971 50 403 11 75 (Birleşik Arap Emirlikleri)

info@casaferonia.com
fahir. akkor@casaferonia.com
sedefs.akkor@casaferonia.com

 • Casa Feronia, Türkiye Cumhuriyeti’nin Ege Bölgesi’nde topraklarının bir kısmı Akdeniz Bölgesi’ne giren Muğla ilinin Marmaris ilçesine bağlı Orhaniye köyündedir.

 • Muğla; Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Köyceğiz, Marmaris, Milas ve Ortaca ilçeleri gibi muhteşem doğası ve deniziyle bilinen birbirinden güzel tatil yörelerine sahiptir.

 • Casa Feronia, Dalaman Havalimanı’na 121 km ve Marmaris’e 25 km mesafededir. Dalaman Havaalanı’ndan Casa Feronia’ya yaklaşık 2 saatlik araba yolculuğu ile ulaşabilirsiniz.

 • Deniz seviyesinde yer alan Casa Feronia denize yaklaşık 1.5 km uzaklıktadır, plajlara arabayla 4-5 dakikada ulaşabilirsiniz. Orhaniye ve çevresindeki diğer plaj ve koylara gitmek için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

 • Dileyen misafirlerimiz için, rezervasyonlarını tamamlamalarını takiben Dalaman Havaalanı transfer ve araba kiralamaları konularında yerel tedarikçilerimizden aldığımız uygun fiyatlarla yardımcı olmaktan mutlulık duyarız.

 • Havaş’ın Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris Otagar’a düzenli servisleri de mevcuttur. Havaş’ın düzenli servisleriyle Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris Otogar’a yaklaşık 1,5 saatte ulaşmak mümkündür. Detaylı bilgi için; tıklayınız

 • Muğla Büyükşehir Belediyesi de Muttaş olarak transfer servisi hizmeti başlatmıştır. Detaylı bilgi için; http://muttas.com.tr/sefer-saatleri/dalaman-havaalani/

 • Marmaris – Orhaniye arası 25 km’dir. Arabanız olmasa bile Marmaris – Orhaniye arası ulaşım kolaydır; Dalaman Havaalanı’ndan Havaş servisini kullanan misafirlerimiz, Marmaris Otogar’dan Orhaniye’ye dolmuş veya taksi ile rahatça ulaşabilirler. Dolmuş ile Marmaris Otogar’dan Orhaniye, yaklaşık 40 dakika arasında sürmektedir. Orhaniye’ye geldiğinizde dolmuş şoförü size yardımcı olacaktır, bizi de arayabilirsiniz.

 • Araba yolu tarifi;

  • Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris oklarını takip edin. Marmaris’e gelince Datça yolunu takip ederek devam edin. Datça yolu üzerinde sol tarafta Bozburun sapağına kadar devam ettikten sonra Bozburun – Orhaniye sapağından sola dönün. Bu yol Bozburun’a kadar uzanan ve üzerinde birçok şirin deniz ve orman köylerinin, Cennet gibi tertemiz koy ve plajların yer aldığı çok keyifli bir güzergahtır.

Bize Ulaşın